אז למי מתאימים לימודי גרפיקה? לכל אחד כמעט... לכל מי שיש לו חוש בסיסי בעיצוב והתחום הזה מעניין אותו וכמובן לכל מי שיש לו אוריינטציה בסיסית למחשבים. לא צריך כמובן יידע נרחב בעיצוב ולא צריך יידע נרחב במחשבים, מכיוון שכל אלו נלמדים במהלך הלימודים. לימודי גרפיקה מיועדים למי שעולם הפרסום מושך אותו, מי שרואה את עצמו חלק מצוות במשרד פרסום או מי שרואה את עצמו בונה אתרי אינטרנט, מי שרואה את עצמו עובד מהבית או ממשרד בחברה גדולה. לימודי גרפיקה מיועדים למי שרוצה לרכוש לעצמו מקצוע מעניין, מקצוע מכניס מאוד עם אין סוף עבודה. מי שרוצה לעבוד בעבודה מאתגרת שדורשת עמידה בזמנים אך מצד שני גמישה ברוב הזמן בשעות העבודה בה.

לעבוד בפרסום באינטרנט

לימודי גרפיקה מאפשרים בסיומם לעסוק בתחום העיצוב הגרפי, ומרכיב משמעותי בעבודה בפרסום כזה היא עבודה בפרסום באינטרנט. פרסום באינטרנט מתחיל עם בניית אתרי אינטרנט, ממשיך דרך בניית עמודי נחיתה, מודעות פרסומיות, באנרים, מודעות לדפים עסקיים ברשתות החברתיות ועוד אין סוף פרסומים בדרכים שונות.  היום בעידן האינטרנט המעצבים הם חוד החנית, הם אלו שיקבעו את מידת ההצלחה של אתר האינטרנט או כל חומר פרסומי שיש ברשת. יש כמובן את הקופירייטינג אך לעיצוב יש משמעות רבה. יש אין סוף חומרים ויזואליים שהגולש נחשף אליהם ולכן עיצוב גרפי חייב להיות מקצועי ובולט.

לימודי גרפיקה – במכללה או באינטרנט?

לימודי גרפיקה יכולים להיות בדרכים שונות. יש את הדרך המסורתית שהיא לימודים בכיתה בין אם זה במכללה או בכל מוסד לימוד אחר ויש לימודים דרך האינטרנט. לימודים דרך האינטרנט יכולים להיות באמצעות סרטונים שקיימים ביוטיוב שמסבירים איך לבצע פעולות שונות ואיך לעשות שימוש בכלים השונים שקיימים, ויכולים להיות באמצעות קבוצת לימוד וירטואלית או אפילו מורה פרטי אחד על אחד. לימודי גרפיקה יכולים להיות מהבית ויכולים להיות במקום מחוץ לבית ולכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו כשלימודים מהבית נוחים יותר וחוסכים לא מעט עלויות.

להיות מעצב גרפי מקצועי

בשביל להיות מעצב גרפי מקצועי לא צריך הרבה. צריך בעיקר מוטיבציה גבוהה וצריך לא מעט סבלנות. צריך להבין שהתוכנות הללו הן תוכנות לא מורכבות אך יש בהן המון כלים ואת הכלים הללו צריך ללמוד.  בשביל להיות מעצב גרפי צריך לשלב בין ראייה עיצובית ואומנותית ובין התוכנות הרלוונטיות שבהן עושים שימוש כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. לימודי גרפיקה הם לימודים מרתקים, לימודים שמרחיבים את האופקים ומספקים ראייה שיווקית עבור הלומד. אלו לימודים שבסופם יש מקצוע מצוין, מקצוע שניתן להתקדם בו לא מעט וניתן להתפרנס ממנו בכבוד. אם אתם מתלבטים מה ללכת וללמוד, לימודי גרפיקה יכולים להתאים לכם ויכולים לתת מענה לצרכים שלכם.

תגיות: