אם אתם מתלבטים מה ללכת ללמוד, היום זה קשה יותר מתמיד. היום אתם יכולים לבחור מבין אין סוף אופציות ומה שפעם היה אפשר ללמוד רק בכיתה ניתן ללמוד היום דרך האינטרנט. היום כמעט כל מקצוע יכול להיות מקצוע שניתן להתעסק בו דרך המחשב אלא אם כן הוא כזה שנוגע במוצרים פיזיים. לימודים היום לא חייבים להתקיים רק בכיתה וגם עבודה היום לא חייבת להיות במשרד או במקום עבודה, היום בעידן האינטרנט הכול יכול להיות און ליין, וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. קורס עיצוב גרפי הוא אחד מבין אופציות רבות של לימודים ושל תעסוקה לאחר הלימודים, אופציה מצוינת למי שמחפש עניין רב ופרנסה בשפע.

עיצוב גרפי - נמצא כל הזמן מסביבנו...

אז מהו בכלל עיצוב גרפי? עיצוב גרפי הוא משהו שנמצא כל הזמן מסביבנו, הוא עיצוב של חומרים פרסומיים שאנו נחשפים אליהם. כשאנו הולכים ברחוב ונתקלים במודעה על לוח מודעות, מודעה על הופעה, קניון שנפתח בקרוב, חנות שמוכרת מוצרים כאלו ואחרים או כל מודעה אחרת ברוב המקרים זו לא תהיה מודעה לא מעוצבת, זו לא תהיה מודעה שלא מושכת את העין ובכדי שהיא כן תהיה כזו צריך שהיא תעבור עיצוב גרפי מקצועי. עיצוב גרפי מקצועי הוא התאמה של אותם חומרים פרסומיים לעין האנושית ובעיקר למוח האנושי המחפש כל הזמן עניין במה שהוא נחשף אליו. זה יכול להיות על ידי צבעים מעניינים, זה יכול להיות על ידי פונטים שמושכים את העין, צורות שונות ואין סוף מניפולציות שניתן לעשות...

עיצוב גרפי – פעם היום.

בעבר עיצוב גרפי אכן היה מתייחס לכל אותם חומרים פיזיים שמיועדים בעיקר לפרסום (אם כי לא רק כמו עיצוב ספרים ומוצרים אחרים) חומרים כמו ברושורים, פלאיירים, מודעות תלויות, מודעות בעיתונים וכדומה. היום עדיין עושים שימוש באותם חומרים אם כי בצורה פחותה הרבה יותר. היום עיצוב גרפי מתייחס בעיקר לאינטרנט מה שאומר עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב באנרים, עיצוב פרסומות לרשת, עיצוב דפי נחיתה, עיצוב דפי פייסבוק, עיצוב תמונות שעולות לרשת למטרות פרסומיות ועוד אין סוף עיצובים שמיועדים לפרסום באינטרנט. עיצוב גרפי הוא עולם ומלואו ואם אתם מתעניינים בלימודים, קורס עיצוב גרפי הוא משהו ששווה לשקול.

קורס עיצוב גרפי – הכול מתחיל ונגמר בתרגול

אם אתם רוצים לעשות קורס עיצוב גרפי, אתם צריכים להבין שזה לא תחום מורכב מידי אך מה שהוא דורש בעיקר הוא – תרגול. עיקר הלימודים מתעסקים בתוכנות השונות כמו אילוסטרייטור, פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות, ותרגול שלהן הוא שם המשחק. ככל שתתרגלו יותר כך תתמקצעו יותר וכך תחשפו לכלים השונים שה מציעות, ותוכלו להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר. קורס עיצוב גרפי הוא קורס מרתק שנותן תמורה לשנים ארוכות ולמטרות שונות.

 

 

 

תגיות: